Domů » Bleskovky » DH Telecom: Druhý virtuální operátor v síti Vodafone zahájí provoz v létě

DH Telecom: Druhý virtuální operátor v síti Vodafone zahájí provoz v létě

Vodafone poskytl svoji síťovou infrastrukturu dalšímu plnohodnotnému virtuálnímu operátorovi. Stal se jím DH Telecom, který své služby plánuje spustit v průběhu léta 2013. Cílovou skupinou nového virtuálního operátora mají být především podnikatelé a operátoři, kteří chtějí spustit předplacené (nebo tarifní) hlasové a datové mobilní služby pro své vlastní klienty. DH Telecom je prý připravený poskytnout řešení na míru pro potenciální virtuální operátory nebo prodejce za extrémně krátký čas. Dodávka SIM karet bude moci být uskutečněna již pár týdnů po podpisu smlouvy.

Tip ke čtení – Virtuální mobilní operátoři v ČR: Kdo jsou a jak fungují?

Na září 2013 společnost DH Telecom zároveň připravuje spuštění vlastní maloobchodní služby. Stejně jako u prvního virtuálního operátora, se kterým Vodafone oznámil spolupráci koncem května (Centropol Telecom), se jedná o model spolupráce založený pouze na pronajímání síťové infrastruktury. Všechny ostatní služby, spojené s poskytováním telekomunikačních služeb, si bude operátor zajišťovat sám.

DH Telecom tak na našem trhu doplní virutální operátory BleskMOBIL, Tesco Mobile, Mobil.cz a 99mobile.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).