Domů » Bleskovky » DevFest CZ 2019 spouští prodej lístků

DevFest CZ 2019 spouští prodej lístků

Co je to DevFest?

Svátek všech vývojářů, mezinárodní technologický festival, akce pro profesionály i geeky.
DevFest je komunitní konferencí, která probíhá po celém světě. Zaměřuje se na Google technologie, ale z témat si vybere (téměř) každý :)

devfest 2019

Co nás čeká na DevFest CZ 2019?

Next level of conference.  Zatímco loni byla tématem hluboká minulost, v dalším ročníku se podíváme do podobně temného a nebezpečného období v budoucnosti, kde pro své přežití budou muset účastníci absolvovat nelehké úkoly a tak čelit tváří tvář nepříliš uspokojivému osudu. Garant PR Kuba k tomu říká: “Jako vždy se mohou těšit na celofestivalovou hru, která bude okořeněna RPG prvky.

DevFest.cz 2019 [Tickets are coming]

A kdyby to snad nebyl něčí šálek kávy, všichni si rozhodně užijí nabitý program konference. Ten je sice ještě v plenkách, ale organizátoři jsou odpočatí a plně nabití pozitivní energií a chystají akci už teď.”

Co aktuálně o akci víme?

Do kalendářů si zapište datum 8.–9. listopadu. Rozvržení zůstane stejné jako loni – v pátek workshopy a v sobotu přednášky. Zároveň můžeme slíbit, že se akce bude konat v Praze,” vysvětluje hlavní organizátor Danny.

Program sice ještě není znám, zájemci si však mohou už teď přihlásit odběr emailového newsletteru, ze kterého se dozví všechny podstatné novinky (viz níže).

No a co ty lístky?

Letos jsme se opět rozhodli dát možnost několika desítkám skalních fanoušků koupit lístek předem – tzv. Super Early Bird Ticket. Budou k dostání od poloviny dubna za bezkonkurenční cenu 250 CZK / 10 €. Minulý rok tyto lístky zmizely téměř okamžitě, bude potřeba být opravdu rychlý/á,” vysvětluje Danny.  „Pokud chcete vědět jako první, až spustíme prodej lístků, rozhodně doporučuji přihlásit se k našemu newsletteru na www.devfest.cz a k facebookové události,” říká Katka, garantka PR.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).