Domů » Bleskovky » Despicable me: Minion Rush je nyní ve Windows Phone Storu

Despicable me: Minion Rush je nyní ve Windows Phone Storu

Pro operační systém Windows Phone 8 tento týden vyšla nová hra od Gameloftu z kategorie „endless runner”, která tentokrát potěší všechny fanoušky Mimoňů známých z animovaných filmů Já, padouch. V roli jednoho ze žlutých posluhovačů polepšeného arcilotra Grua se vydáte na trať plnou překážek a nástrah. Cílem hry je získat co nevíce bodů, které následně vyměníte za různá vylepšení ve vaší výbavě, která vám následně pomohou získat ještě více bodů a třeba i cenu pro Mimoně týdne.

  

Minion Rush svým stylem hodně připomíná populární hru Temple Run. Pokud je vám tedy tento žánr blízký, rozhodně vám doporučujeme její vyzkoušení. Výtku máme pouze ke grafice, která na HD displejích vypadá poněkud kostrbatě.

  

Despicable Me: Minion Rush je díky podpoře mikrotransakcí možné pořídit ve Windows Phone Storu zcela zdarma. Instalační soubor má velikost 43 MB a stahovat jej můžete pomocí odkazu níže.

-


Originální inspirace pro majitele žluté Lumie 1020 :)

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).