Sledujte nás na YouTube

Despicable me: Minion Rush je nyní ve Windows Phone Storu

Pro operační systém Windows Phone 8 tento týden vyšla nová hra od Gameloftu z kategorie „endless runner”, která tentokrát potěší všechny fanoušky Mimoňů známých z animovaných filmů Já, padouch. V roli jednoho ze žlutých posluhovačů polepšeného arcilotra Grua se vydáte na trať plnou překážek a nástrah. Cílem hry je získat co nevíce bodů, které následně vyměníte za různá vylepšení ve vaší výbavě, která vám následně pomohou získat ještě více bodů a třeba i cenu pro Mimoně týdne.

  

Minion Rush svým stylem hodně připomíná populární hru Temple Run. Pokud je vám tedy tento žánr blízký, rozhodně vám doporučujeme její vyzkoušení. Výtku máme pouze ke grafice, která na HD displejích vypadá poněkud kostrbatě.

  

Despicable Me: Minion Rush je díky podpoře mikrotransakcí možné pořídit ve Windows Phone Storu zcela zdarma. Instalační soubor má velikost 43 MB a stahovat jej můžete pomocí odkazu níže.

-


Originální inspirace pro majitele žluté Lumie 1020 :)

Miroslav Havlíček

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *