Domů » Bleskovky » DeskNotifier: Notifikace z Androidu na vašem desktopu

DeskNotifier: Notifikace z Androidu na vašem desktopu

Notifikace jsou na telefonech s Androidem velice užitečným a praktickým pomocníkem pro každého uživatele, ale i přesto zřejmě většina z nás tráví mnohem více času před tradičním monitorem než s telefonem v kapse. A narovinu si přiznejme, že ne všechny notifikace jsou důležité. Bohužel, důležitost toho či onoho upozornění zjistíme většinou až po konkrétním zhlédnutí obrazovky přístroje.

Tento problém ale velice elegantním způsobem řeší aplikace DeskNotifier, která je jak na Android (Google Play), tak i pro desktopová Windows. Po nastavení obou aplikací dojde ke spárování. Pro lepší představu se podívejte na video, podle kterého můžete nastavení této služby také nastavit a mít dokonalý přehled o notifikacích z telefonu přímo na vašem desktopu.

Get Android Notifications on Your Computer with DeskNotifier | Pocketnow

Zdroj

Richard Bláha

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).