Domů » Bleskovky » Design elektrické Škody Enyaq už není tajemstvím. Na internet unikly tiskové snímky

Design elektrické Škody Enyaq už není tajemstvím. Na internet unikly tiskové snímky

Škoda Enyaq se sice ve světové premiéře představí už za pár hodin, avšak na internet uniklo hned několik fotografií, které ukazují první elektromobil v celé své kráse ještě před samotnou premiérou. 

Oficiální odhalení proběhne dnes v 19 hodin v Praze a naše redakce bude u toho. Celou tiskovou konferenci můžete sledovat i vy a to na této webové stránce. Enyaq je první elektromobil s logem Škody Auto, který stojí na nové platformě MEB. Zároveň jde o model, jenž nedostane jiný, než elektrický pohon. 

Zákazníci si budou moci vybrat ze třech kapacit baterie. Základní verze nabídne 55kWh baterii s papírovým dojezdem 340 kilometrů. Největší baterie, kterou si budete moci koupit má kapacitu 82 kWh a papírový dojezd 500 kilometrů. Prostřední varianta pak bude pracovat s 62kWh baterií a papírovým dojezdem 380 kilometrů. Maximální výkon nabíjení je 125 kW. Více informací se dozvíme už za pár hodin.

Patrik Svatoš

Redaktor automobilové sekce, který má rád technologie, auta, fandí Olympique Marseille a nedokáže žít bez kofeinu.

5 komentářů

  1. Ať se na mě nikdo nezlobí, design je subjektivní jako nic jiného, ale podle mě je tohle naprostý hnus.

  2. Hnus fialovy

  3. Za mě je dneska top automobilovou událostí facelift Peugeotu 3008. Tam se Skodovka nechyta.
    [odkaz]

    • Tam se nastesti skodovka ani chytat nechce. Enyag se mi nijak moc nelibi, ale oproti tomu tvymu Peugeotu je to fakt nadhera

    • Souhlasím. 3008ku bych zrovna jako „TOP“ určitě neoznačil. Ale každému se líbí něco jiného, holt. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).