Domů » Bleskovky » Další únik informací: takhle bude vypadat Galaxy Note 10 v elegantní bílé

Další únik informací: takhle bude vypadat Galaxy Note 10 v elegantní bílé

Řada Samsung Galaxy Note 10 bude nakonec barevnější, než jsme si mysleli. Podle dosavadních úniků bychom se měli dočkat následujících variant:

  • Černý telefon s černým stylusem
  • Gradientní stříbrno/fialovo/modro/zelený telefon s modrým stylusem
  • Růžový telefon s růžovým stylusem

Nyní se na internetu objevila čtvrtá barevná kombinace – bílý telefon s bílým stylusem.

Samsung Galaxy Note10 Auro White

Podle zdroje, který nové rendery vypustil na internet, se bude tato barevná kombinace jmenovat Aurora White, oproti barvě Prism White použité u řady Galaxy S10 však nebude mít gradientní úpravu.

Nepřehlédněte – Samsung Galaxy Note 10: skvělý v každém směru (první dojmy)

 

Vnitřní výbava by měla být u všech barevných variant stejná, finální potvrzení všech barevných variant se dozvíme již příští týden 7. srpna, kdy proběhne oficiální odhalení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).