Domů » Bleskovky » Další Google I/O se bude konat v květnu 2013: Dočkáme se Androidu 5.0?

Další Google I/O se bude konat v květnu 2013: Dočkáme se Androidu 5.0?

Google včera oznámil termín konání dalšího ročníku vývojářské konference Google I/O. Ta se opět uskuteční v Moscone Centru v San Franciscu. Letos Google na této konferenci představil tablet Nexus 7, multimediální kouli Nexus Q a novou verzi Androidu „Jelly Bean“. V kuloárech se začíná spekulovat o tom, jaké novinky se objeví při květnové prezentaci a velkým favoritem je další verze Androidu – 5.0 s kódovým označením „Key Lime Pie„. Kromě toho bychom se měli dočkat premiéry dalších zařízení modelové řady Nexus, ale to už do spekulací zacházíme až příliš. Jen upřesníme, že Google I/O se bude konat od 15. do 17. května a registrace se otevřou na začátku příštího roku.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Karel (neregistrovaný)

    No super prave me nabehla aktualizace na Htc One X koupeny v CR.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).