Domů » Bleskovky » Další generace iPadu Pro nabídne bezdrátové nabíjení a skleněná záda. Kdy se dočkáme představení?

Další generace iPadu Pro nabídne bezdrátové nabíjení a skleněná záda. Kdy se dočkáme představení?

Sotva se na pulty obchodů dostaly nové iPady Pro s čipy M1, už se vynořují spekulace ohledně dalších modelů. Podle agentury Bloomberg Apple pracuje na novém iPadu Pro s bezdrátovým nabíjením a skleněnými zády, která nahradí aktuální hliníkovou úpravu.

ipad pro 15
iPad Pro 2021

Nabíjení bude podobně jako u nových iPhonů probíhat pomocí magnetického spojení iPadu s nabíječkou. Dokonce bychom se měli dočkat i reverzního nabíjení, takže iPadem bude možné dobít telefon nebo sluchátka.

Apple iPad mini
iPad mini

Ačkoliv nový iPad Pro bude představen až v příštím roce, ještě letos bude uvedena nová verze iPadu mini. U tohoto modelu zmizí tlačítko Home, díky čemuž bude možné značně zúžit rámeček displeje. Zatím není jasné, jestli v tomto případě Apple přejde na Face ID, nebo zachová Touch ID v jiné podobě.

Kromě iPadu mini bychom se ještě do konce letošního roku měli dočkat i tenčí verze 10palcového iPadu.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

5 komentářů

 1. A este ponuka 5GB RAM pre aplikacie. [odkaz]

  • No po precteni toho clanku zjistuji, ze to Apple dela dobre.
   Alespon se nestane to, co u bazmeku jmenem Samsung.

   Kde se seka video a Samsung oficialne vydal toto :D
   [odkaz]

 2. „Další generace iPadu Pro nabídne bezdrátové nabíjení a skleněná záda.“

  „Sotva se na pulty obchodů dostaly nové iPady Pro s čipy M1, už se vynořují SPEKULACE ohledně dalších modelů. Podle agentury Bloomberg Apple pracuje na novém iPadu Pro s bezdrátovým nabíjením a skleněnými zády, která nahradí aktuální hliníkovou úpravu.“

  Muzete si prosim opravit ten bulvarni nadpis…

 3. Proboha jenom ne sklo na zada 🤦‍♂️ Nejen ze by to vazilo mnohem vic, ale jeste ty patalie s tim, jak to bude zapatlane, poskrabane a nachylne na prasknuti…

  • Prosímtě, správný jablíčkář to hodí do „šprcky“, tak jaképak zapatlání, škrábance nebo prasknutí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).