Domů » Bleskovky » Další Facebook Phone na obzoru? Vyrábět by jej mohl jihokorejský Samsung

Další Facebook Phone na obzoru? Vyrábět by jej mohl jihokorejský Samsung

První pokus o tzv. Facebook Phone skončil fiaskem. O model HTC First, který byl představený v dubnu loňského roku, nebyl žádný zájem a jak rychle novinka přišla, tak rychle také upadla v zapomnění. Společně s ním bylo představeno také uživatelské prostředí Facebook Home pro telefony s Androidem, i v tomto případě ale šlo o propadák, který téměř nikdo nepoužíval. Přesto to Facebook nevzdává a ve hře je údajně další smartphone, za jehož výrobou by měl stát jihokorejský Samsungu.


Ilustrační obrázek

CEO Facebooku Mark Zuckerberg se totiž nedávno setkal s Lee Jay-Yongem (místopředseda Samsungu) přímo v Jižní Koreji a oba dva pánové hovořili o budoucích obchodních příležitostech. Facebook údajně hledá partnera, který by dodal hardware pro vlastní smartphone. Veškeré informace jsou nyní pouze na úrovni spekulací, nicméně kdo ví – třeba se v nadcházejících měsících skutečně dočkáme dalšího Facebook telefonu, tentokrát s logem Samsungu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Inkvizitor (neregistrovaný)

  Nabývám dojmu, že Samsung bude ze zoufalství vyrábět téměř vše – schází už pouze mobilní toalety, lokomotivy a hygienické potřeby :-)

  • Tyler (neregistrovaný)

   Lokomotivy už vyrábí ne? :D jinak souhlas bude se chtít zuby nehty udržet nahoře i kdyz bez vlastního ekosystemu a veci navíc nikdy čínské androidy neporazí.

  • Ó šok, že Samsung nie je len o telefónoch, rovnako ako Nokia.

  • Tak to máš malý rozhľad, že ťa toto šokovalo …

  • Jarpo, prečítaj si úvodný príspevok. Nezdá sa mi, že by Samsung bol nejak zúfalý. Ceny akcii kolíšu u všetkých.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).