Domů » Bleskovky » Další Facebook Phone na obzoru? Vyrábět by jej mohl jihokorejský Samsung

Další Facebook Phone na obzoru? Vyrábět by jej mohl jihokorejský Samsung

První pokus o tzv. Facebook Phone skončil fiaskem. O model HTC First, který byl představený v dubnu loňského roku, nebyl žádný zájem a jak rychle novinka přišla, tak rychle také upadla v zapomnění. Společně s ním bylo představeno také uživatelské prostředí Facebook Home pro telefony s Androidem, i v tomto případě ale šlo o propadák, který téměř nikdo nepoužíval. Přesto to Facebook nevzdává a ve hře je údajně další smartphone, za jehož výrobou by měl stát jihokorejský Samsungu.


Ilustrační obrázek

CEO Facebooku Mark Zuckerberg se totiž nedávno setkal s Lee Jay-Yongem (místopředseda Samsungu) přímo v Jižní Koreji a oba dva pánové hovořili o budoucích obchodních příležitostech. Facebook údajně hledá partnera, který by dodal hardware pro vlastní smartphone. Veškeré informace jsou nyní pouze na úrovni spekulací, nicméně kdo ví – třeba se v nadcházejících měsících skutečně dočkáme dalšího Facebook telefonu, tentokrát s logem Samsungu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Inkvizitor (neregistrovaný)

    Nabývám dojmu, že Samsung bude ze zoufalství vyrábět téměř vše – schází už pouze mobilní toalety, lokomotivy a hygienické potřeby :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).