Domů » Bleskovky » Další bestseller? Nokia omylem potvrdila chystanou Lumii 525 „Glee“

Další bestseller? Nokia omylem potvrdila chystanou Lumii 525 „Glee“

Nokia ve své kampani pořadané spolu s americkým gigantem v oblasti prodeje vstupenek Live Nation „omylem” potvrdila práce na telefonu Lumia 525 s operačním systémem Windows Phone. Ve svém inzerátu na twitterovou soutěž totiž jako hlavní cenu slíbila právě připravovanou low-endovou novinku.

O chystaném modelu Lumia 525 jsme se poprvé dozvěděli už minulý měsíc, kdy se na Twitteru objevila informace z účtu @evleaks zmiňující kódové označení Nokia Glee. Tento týden ze stejného zdroje pro změnu zazněla zpráva, podle které se bude novinka prodávat v bílém, žlutém a oranžovém provedení.

 

O hardwarových parametrech Lumie 525 toho zatím bohužel moc nevíme. Vzhledem k dosavadnímu číslovacímu trendu výrobce se ale zřejmě bude jednat o levné zařízení se skromnou výbavu po vzoru současného bestselleru ve světě Windows Phone, Lumie 520. Pětka na konci by ale mohla značit podstatně větší displej ve stylu Lumie 625. To už ale zabíháme do oblasti divokých spekulací. Raději si počkejme na oficiální představení telefonu, nebo alespoň na další úniky s ním spojené.

Miroslav Havlíček

4 komentářů

  1. Zase omylem… ach

    • tom (neregistrovaný)

      Nic ve zlém, ale jste už trapní stále dokola psát o úniku, omylu… Pokud si vzpomínám, psali jste o představení L525 v Emirátech. To byl zase váš únik a omyl, který vám nestálo za to ani následně komentovat…

  2. Dano (neregistrovaný)

    Fajn a aký detail jej zasa bude chýbať? 520-tke chýba dióda,620-tke FM rádio tak ako poznám Nokiu ešte od čias 6230-tky tak aj tento model bude o niečo ochudobnený… Jej problém,520-ku by som na skúšku WP kúpil ale keď niekto musel šetriť (alebo skôr špekulovať) na centovej dióde tak nie.A 200 Eur za 820-tku nedám.

  3. Ja muzu potvrdit, ze Nokia pracuje i na nastupci Lumie 620, 720, 820, 925, 1020, 1320, 1520, 2520, ale nikomu to nerikejte :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).