Čtyřpalcový Huawei Ascend G300 přichází na český trh

Společnost Huawei uvedla na český trh nový smartphone s operačním systémem Android 2.3 (s potvrzenou aktualizací na Android 4.0) – model Ascend G300. Jedná se o 10,5 mm tenký smartphone se 4″ IPS displejem a příjemnou cenou. Seženete jej už za 4 490 Kč. Huawei Ascend G300 v titanově šedém provedení bude u vybraných prodejců k dostání ve druhé polovině dubna. 

Telefon je vybavený 1GHz procesorem a 512 MB paměti RAM, který pohání OS Android 2.3. Ve výbavě dále najdeme 5MPx fotoaparát s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou, čtyřpalcový WVGA displej (800 x 480 pixelů) s ochranným sklem Gorilla Glass. O přísun energie se postará 1500mAh Li-Ion baterie. Telefon disponuje dvěma gigabajty uživatelské paměti, 3D grafickým uživatelským rozhraním a řadou předinstalovaných aplikací jako je např. Twitter, Facebook, Google+, správce souborů, diktafon, nebo kancelářská sada Documents To Go, ve které lze dokumenty nejen prohlížet, ale i editovat a vytvářet. 

  

„Ascend G300 nabízí bezkonkurenční poměr mezi cenou a výkonem v kategorii chytrých telefonů se čtyřpalcovým displejem. Věříme, že se nám s tímto telefonem podaří na českém trhu zaujmout a přinést mobilní zábavu a zážitky i těm zákazníkům, pro které byla dosud kategorie takto plně vybavených smartphonů cenově nedostupná,“ uvádí David Arzt, Regional Marketing Director společnosti Huawei. 

HTC One V vs Huawei Ascend G300

Jak jsme již zmínili, Huawei Ascend G300 bude dostupný u vybraných prodejců od druhé poloviny dubna v titanově šedém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 4 490 Kč včetně DPH. Update na Android 4.0 bude k dispozici v průběhu června.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku