Domů » Bleskovky » Čtečka otisků prstů rozezná mnohem více. Budete překvapeni, čím vším ji lze obelstít

Čtečka otisků prstů rozezná mnohem více. Budete překvapeni, čím vším ji lze obelstít

Víkendy mohou být pro mnohé nudné. A co teprve když je nuda opravdu extrémní a po ruce nemáte nic jiného, než svůj telefon? Jeden uživatel sociální sítě reddit přesně takovou nudu zažil, a tak začal zkoumat, jaké části těla dokáže rozpoznat čtečka otisků prstů Samsungu Galaxy S7. K jakému došel závěru?

„Jednoho večera jsem zjistil, že můžete k úspěšnému odemknutí Galaxy S7 namísto otisku prstu použít svůj penis“ vesele konstatoval uživatel redditu.

Ani nechci domýšlet co konkrétně tohoto uživatele k takovému zkoumání vedlo, ale podle jeho slov to jednoduše zkusil a ono ejhle, zafungovalo to. Bohužel už neupřesnil v jakém „postavení“ musí muž být, aby telefon zareagoval a nakolik je sken podrobný, aby se vám do telefonu nedostal například váš kolega.

Nechci polemizovat nad tím, jak moc je tento způsob odemykání použitelný v reálném světě. Představa, že si dotyčný s naskenovaným nádobíčkem na veřejném prostranství takto odemyká telefon, je bizarní. Navíc takový uživatel riskuje i možné oplétačky se zaměstnanci psychiatrického oddělení.

samsung-galaxy-s7-gold-9

Pokud jste si mysleli, že horší už to být nemůže, neunáhlujte se. Ostatní uživatelé redditu dotyčného vyhecovali k dalším testům a tento muž neváhal a začal čtečkou skenovat svá varlata (konkrétně levé). Čtečka Samsungu Galaxy S7 to opět svedla a uživatel vystupující pod přezdívkou „meatwad75892″ dokázal, že pokud nemáte po ruce své prsty, nad čtečkou nemusíte hned zanevřít.

Díky této jedinečné studii jsme se také dozvěděli, že k odemknutí telefonu můžete použít i malíček na chodidle, bradavky nebo lokty.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments