Domů » Bleskovky » Crossy Road: Návykové přebíhání rušné ulice v „minecraft“ grafice nově také pro Android

Crossy Road: Návykové přebíhání rušné ulice v „minecraft“ grafice nově také pro Android

Crossy Road se řadí mezi ten druh her, které můžete hrát půl minuty i půl hodiny v kuse a odnesete si stále stejně skvělý zážitek. Vaším úkolem v chytlavé arkádě je přebíhat velmi rušnou ulici plnou všelijakých nástrah. Nebezpečím jsou pro vás automobily, železnice, ale i řeka, kterou musíte přejít po pohyblivých plošinkách.

 

Hra je vyvedena v retro stylu a vše je tak zcela hranaté, jako celek nicméně stylizace působí velmi dobře. Vybrat si můžete z více než padesáti různých postav, které můžete nakupovat za herní měnu, potažmo za skutečné peníze. Ku příležitosti vydání v Obchodě Play je mezi nimi nově také postavička androida.

   

Titul je postaven na modelu free to play, mikrotransakce vám ovšem nejsou neustále předhazovány a můžete se obejít i bez nich. Crossy Road je zdarma k dispozici pro Android a iOS.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Pecička hra pro zabavení :)

  2. Johny (neregistrovaný)

    Super :D Takže jsme se na mobilech už dostali prostě do fáze frogger :D

    Prostě nikdo zatim neví, jak ta zařízení v daném odvětví řádně využívat, tak nejlíp fungují tyhle kraviny, než porty.

    [odkaz]

    • Na telefonu a tabletu skoro nehraju, ale tyhle jednoduché hry s obstarožní grafikou jsou bomba. Mají super hratelnost a vrátí mě do dětských let. :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).