Sledujte nás na YouTube

Crossy Road: Návykové přebíhání rušné ulice v „minecraft“ grafice nově také pro Android

Crossy Road se řadí mezi ten druh her, které můžete hrát půl minuty i půl hodiny v kuse a odnesete si stále stejně skvělý zážitek. Vaším úkolem v chytlavé arkádě je přebíhat velmi rušnou ulici plnou všelijakých nástrah. Nebezpečím jsou pro vás automobily, železnice, ale i řeka, kterou musíte přejít po pohyblivých plošinkách.

 

Hra je vyvedena v retro stylu a vše je tak zcela hranaté, jako celek nicméně stylizace působí velmi dobře. Vybrat si můžete z více než padesáti různých postav, které můžete nakupovat za herní měnu, potažmo za skutečné peníze. Ku příležitosti vydání v Obchodě Play je mezi nimi nově také postavička androida.

   

Titul je postaven na modelu free to play, mikrotransakce vám ovšem nejsou neustále předhazovány a můžete se obejít i bez nich. Crossy Road je zdarma k dispozici pro Android a iOS.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

 1. cardi (neregistrovaný)

  Pecička hra pro zabavení :)

 2. Johny (neregistrovaný)

  Super :D Takže jsme se na mobilech už dostali prostě do fáze frogger :D

  Prostě nikdo zatim neví, jak ta zařízení v daném odvětví řádně využívat, tak nejlíp fungují tyhle kraviny, než porty.

  [odkaz]

  • chmeldas (neregistrovaný)

   Na telefonu a tabletu skoro nehraju, ale tyhle jednoduché hry s obstarožní grafikou jsou bomba. Mají super hratelnost a vrátí mě do dětských let. :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *