Domů » Bleskovky » Crianon: Ethereal Heroes: Nová multiplayer hra pro WP (v přípravě)

Crianon: Ethereal Heroes: Nová multiplayer hra pro WP (v přípravě)

Ethereal Heroes je nově vznikající multiplayerová fantasy hra v izometrickém zobrazení od českých vývojářů. Ačkoli nepatří do skupiny Xbox Live her, s využitím kvalitních služeb, jako je ScoreLoop či Photon, dosahuje plnohodnotného herního zážitku. 

  

Ethereal Heroes umožňí hráčům z celého světa utkat se v arénách a srovnat své síly v boji tváří v tvář. Avšak nejen hrubá síla postačí k vítězství, bojovníci musí také ovládnout prastarou runovou magii, která jim pomůže v jejich cestě napříč hrou. Nevšední systém sesílání kouzel pomocí kreslení magických run na displej telefonu, mnoho postav, online score, achievementy, nikdy nekončící akce a zábava – to vše na vás čeká v titulu Ethereal Heroes, který vyjde pro telefonu s Windows Phone 7 v průběhu letošního podzimu.  

Sandak

avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
martan1981
Uživatel
martan1981

Tak to neviem, podla videa je aj Prince of persia co som hral na 286tke lepsi. Toto vyzera priserne co do grafickeho prevedenia, tak aj do hratelneho (tie lagy ako postavicka zrazu zmizne a objavi sa dalej nemaju chybu).

Tigerish
Uživatel
Tigerish

To nejsou lagy, ale kouzlo teleport, nebo neviditelnost. Bohuzel z WP zarizeni nelze nahravat videa, proto bylo video porizeno v emulatoru na PC, coz neni optimalni. Hra je optimalizovana pro slabsi HW a chodi bez problemu.

mimonaut
Uživatel
mimonaut

vypadá to zajímavě..