Domů » Články » Creatonia: vycvičte si svého šampiona !

Creatonia: vycvičte si svého šampiona !

1RPG hry se ve světě těší velké oblibě, zejména díky obrovské herní variabilitě a volnosti. Na PPC existuje spousta kvalitních RPG her (vzpomeňme např. sérii Arvale od společnosti PDAmill), ale jen málokterá se může pochlubit pěknou grafikou.

Ti, kteří hledali RPG s detailní grafikou, se mohou konečně začít radovat, vyšla totiž hra Creatonia, o které můžeme s klidem říci, že je to jedno z nejlépe vypadajících RPG na PPC jakého jsme se zatím dočkali.

Pěkná grafika ale rozhodně není vše co tato hra nabízí. Ve hře najdeme 13 ras, 150 různých skillů a 100 různých charakterů.Tím ale výčet zdaleka nekončí. Hra se odehrává ve více než 150 různých prostředích, k dosažení cíle vám poslouží přes 400 odlišných předmětů. Cílem hry je z učně vycvičit mistra válečníka. Na začátku hry si můžete vybrat z 28 učňů, každý má různé vlastnosti a jiný unikátní životní příběh.

Aby jste si mohli Creatonii zahrát, potřebujete PPC s Windows Mobile 2003, 2003 SE či Windows Mobile 5. Hra podporuje VGA i QVGA rozlišení. Demoverzi si můžete stáhnout na webu Clickgamer.com, kde je také možné zakoupit plnou verzi.

1 2

3

Jiří Hálek

Diskuze k článku

  1. hmmm, to vypada dost dobre. skoda ze je hraci plocha na sikmo <><><><><>, lepsi by byla vodorovna-svisla. asi jsem to blbe popsal, ale snad to pochopite. na te sikme se blbe chodi pomoci HW klaves (zmacknes nahoru a jde ti do boku).
    ale jinak to vypada dobre. uz to shanim :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).