Domů » Bleskovky » Cortana pro Android nabírá zpoždění, dorazí příští měsíc

Cortana pro Android nabírá zpoždění, dorazí příští měsíc

Personální asistenka Microsoftu chystá v letošním roce velkou expanzi na Android a iOS. Zelený robot se měl dočkat aplikace Cortana již na konci tohoto měsíce, nakonec se však její uvolnění o měsíc odkládá.

  

Microsoftu tuto informaci prozradil na konferenci E3 v přednášce věnované konzoli Xbox, která mimochodem dostane Cortanu také. Verze pro iOS má přijít až později v tomto roce, v obou případech si však musíme nechat zajít chuť na českou lokalizaci, o níž prozatím nemáme žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. petr (neregistrovaný)

  LOL. Klasika v podani MS. Cekani, odklad a dalsi cekani :)

 2. feri (neregistrovaný)

  Do mesiaca po uvolneni bude lepsia na Android ako na WP :)

  Fuck wp :)

  • Z princípu jej fungovania nemôže byť ;)

  • gchj (neregistrovaný)

   Feri Cortana je všude stejna, nejde aby jinde byla lepší. Mimo to je WP v podstatě stejnej co na desktopu jen bez plochy, takže by by Cortana na Androidu dle tebe byla lepší i než na PC což se logicky nestane i proto že to nejde.

 3. vi (neregistrovaný)

  TUPCI

 4. A vy vsetci traja ste na nu cakali hej ? sak neviete ani google now pouzivat

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).