Domů » Bleskovky » Corning na CESu 2012 představí nové sklo Gorilla Glass 2

Corning na CESu 2012 představí nové sklo Gorilla Glass 2

-

Společnost Corning, která stojí za odolným sklem Gorilla Glass oznámila, že na veletrhu CES 2012, který začíná příští týden v Las Vegas, představí druhou generaci svého zázračného skla. V tuto chvíli není jasné, co všechno bude vylepšená verze nabízet, ale očekáváme vyšší tvrdost a odolnost proti poškrábání. Je také možné, že se zdokonalením výrobního procesu se podařilo stáhnout tloušťku a hmotnost skla a případně i snížit celkové výrobní náklady, takže bychom se s Gorilla Glass 2 mohli setkávat u širšího spektra zařízení. Nebudeme ale předbíhat a raději si počkáme na oficiální představení, které proběhne už za několik málo dní. Nezapomeňte proto SmartManii sledovat, aby vám z CESu neutekla žádná novinka.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentářů

  1. Já bych raději uvítal antireflexní vrstvy. Odlesky jsou stále dost nepříjemné.

  2. Yxo_lm (neregistrovaný)

    vsimol si niekto ze ten telefon co ma ta gorila ke HTC HD2 podla tlacitok a ma nahodeny android ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).