Domů » Bleskovky » Co ukrývá kufřík generálního ředitele Lenova? Údajně druhou generaci hodinek Moto 360

Co ukrývá kufřík generálního ředitele Lenova? Údajně druhou generaci hodinek Moto 360

Nejprodávanějšími hodinkami postavenými na platformě Android Wear se v loňském roce staly Motorola Moto 360. Zaujaly především kruhovým displejem, což bylo u chytrých hodinek do té doby něco nevídaného, na tento trend posléze naskočila většina výrobců nositelné elektroniky. Bylo by překvapením, kdyby Motorola, nepřipravovala jejich nástupce.

  

Jak bude druhá generace hodinek vypadat, údajně odhalil sám generální ředitel společnosti Lenovo (která divizi Motorola Mobility vlastní) Yang Yuanqing na fotografii výše. Obsah kufříku tvoří spousta kovových kroužků, řemínků z různých materiálu a v neposlední řadě také několik kompletních hodinek. Oproti první generaci mají hodinky dostat tradiční úchop pro přichycení řemínku, displej bude ale zřejmě i nadále „trpět“ výřezem při spodním okraji.


   

První generace byla oficiálně představena loni touto dobou, ačkoliv detaily o použitém hardwaru přišly až později. Je tedy možné, že si Motorola pomalu připravuje půdu pro odhalení letošního vylepšeného modelu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Cheetah007
Uživatel
Cheetah007

Prvni generace mi prisla hezci ale proti gustu zadny disputat, kupce si najdou.

Me se spis libi sortovni naramky se zaznamem a snych. aktivit a prenosu do telefonu co notebooku, posilhavam po jednom od garminu a kupodivu ani nejsou nejak treskute drahe, no name od 1k znackove mezi 2.2-7k