Domů » Bleskovky » Clubhouse míří na Android. K dispozici je první beta verze

Clubhouse míří na Android. K dispozici je první beta verze

Sociální síť Clubhouse je fenoménem poslední doby, byť se prozatím jedná pouze o záležitost pro úzkou skupinu lidí. Dovnitř se dostanete pouze po získání pozvánky a navíc musíte být uživatelem systému iOS. Už letos v létě by se však měly „roomky“ plnit i uživateli systému Android.

clubhouse1
Ilustrační obrázek

Vývojáři aplikace na svém blogu potvrzují, že byl zahájen betatest aplikace pro Android; zatím ji má v rukách pouze malý okruh spřátelených betatesterů. Jak dlouho bude betatest trvat, zatím nevíme, ovšem vývojáři tvrdí, že v příštích týdnech přivítají další uživatele Androidu.

Clubhouse nesmí s příchodem na Android příliš otálet, neboť se na této platformě rodí široká konkurence, například Twitter Spaces nebo Telegram Voice Chat 2.0, v příštích týdnech zřejmě představí své alternativy i Facebook, Instagram nebo LinkedIn.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).