Domů » Bleskovky » V Číně je o Galaxy S7 a S7 edge obrovský zájem. Objednávky překročily 10 milionů kusů

V Číně je o Galaxy S7 a S7 edge obrovský zájem. Objednávky překročily 10 milionů kusů

Samsung Galaxy S7 a jeho zaoblený kolega Galaxy S7 edge (recenze) se v Číně prodává jako na běžícím páse. Počet objednávek těchto smartphonů se již přehoupl přes 10 miliónů. Pokud bychom chtěli srovnávat, tak je to téměř stejný počet, jako je počet obyvatel České republiky. A i u nás byl zájem o oba modely obrovský. Podle informací naší redakce byla poptávka u letošních modelů zhruba třikrát vyšší než u loni u Galaxy S6 & Galaxy S6 edge, a obdobná čísla hlásí i další evropské země.

Galaxy_S7

Loňský Galaxy S6 přinesl zejména zbrusu nový design, vylepšený fotoaparát a mnoho dalšího. Nejvíce tomuto modelu bylo vytýkáno, že jej Samsung nevylepšil o voděodolnost a podporu paměťových karet. Samsung ovšem naslouchal svým zákazníkům a tyto hlavní neduhy odešly při představení nového Galaxy S7 (edge). Možná také proto, jsou nové modely tak úspěšné. Navíc mají i nižší startovací cenu.


Objednávky nových telefonů budou samozřejmě velice pravděpodobně růst dál a můžeme jen sledovat, zda v ročních kvartálech 2016 překonají předchozí generaci S6 a S6 edge. Vše ale nasvědčuje tomu, že ano.

Marek Smékal

avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
M6HE
Anonym
M6HE

Tak nie je sa čomu čudovať. S7 edge Je Skvelý mobil po všetkých stránkach (snáď málinko lepšia výdrž mohla ešte byt, ale to kompenzuje rýchlonabíjanie

Johnnny
Anonym
Johnnny

Ja nemozem prost na chut designu. S7 Edge som nevidel, ale S6 Edge vyzera dobre na fotkach, no nazivo mi pripada dost skaredy. Nemozem si pomoct.

Kedlub (neregistrovaný)
Anonym
Kedlub (neregistrovaný)

To bych se tedy divil proč by kupovali předraženej šamšung,když za stejný peníz pořídí své značky a mnohdy lépe vybavené.

xzeit
Uživatel
xzeit

Mnohdy? Měl jsem Huawei-p8. Myslel jsem si jak je skvělý….dokud jsem si nekoupil SGS7. Je fakt že 20 litrů není zrovna málo, ale pak Samsung překvapil řešením se zárukou a včera dokonce roční pojištění na rozbití…. Zdarma, pouze se spoluúčasti 990Kc. Což je prostě skvělé.

imperator
Anonym
imperator

To asi nekupujú bežní ľudia nie ?