Domů » Bleskovky » V Číně je o Galaxy S7 a S7 edge obrovský zájem. Objednávky překročily 10 milionů kusů

V Číně je o Galaxy S7 a S7 edge obrovský zájem. Objednávky překročily 10 milionů kusů

Samsung Galaxy S7 a jeho zaoblený kolega Galaxy S7 edge (recenze) se v Číně prodává jako na běžícím páse. Počet objednávek těchto smartphonů se již přehoupl přes 10 miliónů. Pokud bychom chtěli srovnávat, tak je to téměř stejný počet, jako je počet obyvatel České republiky. A i u nás byl zájem o oba modely obrovský. Podle informací naší redakce byla poptávka u letošních modelů zhruba třikrát vyšší než u loni u Galaxy S6 & Galaxy S6 edge, a obdobná čísla hlásí i další evropské země.

Galaxy_S7

Loňský Galaxy S6 přinesl zejména zbrusu nový design, vylepšený fotoaparát a mnoho dalšího. Nejvíce tomuto modelu bylo vytýkáno, že jej Samsung nevylepšil o voděodolnost a podporu paměťových karet. Samsung ovšem naslouchal svým zákazníkům a tyto hlavní neduhy odešly při představení nového Galaxy S7 (edge). Možná také proto, jsou nové modely tak úspěšné. Navíc mají i nižší startovací cenu.

Samsung Galaxy S7 edge: Recenze

Objednávky nových telefonů budou samozřejmě velice pravděpodobně růst dál a můžeme jen sledovat, zda v ročních kvartálech 2016 překonají předchozí generaci S6 a S6 edge. Vše ale nasvědčuje tomu, že ano.

Marek Smékal

Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments