Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch už jsou v prodeji

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch už jsou v prodeji

Samsung začal v České republice prodávat chytré hodinky Galaxy Watch, které byly oficiálně představeny na začátku srpna v New Yorku (preview). Od Galaxy Watch můžete očekávat stejné služby jako od jakýchkoliv jiných chytrých hodinek – zobrazí čas, notifikace ze spárovaného smartphonu či změří vaše sportovní aktivity (včetně srdečního tepu).

Samsung Galaxy Watch

Novinkou je funkce sledování stresu, která má uživateli pomoci zachovat si koncentraci speciálními dýchacími cvičeními. Notně bylo vylepšeno sledování spánku včetně monitoringu REM fází, do seznamu sportovních aktivit bylo přidáno 21 interiérových cvičení, čímž celkový počet narostl na 39.

Samsung Galaxy Watch se na českém trhu prodávají ve větší 46mm verzi za 8 499 Kč, menší 42mm varianta pro dámy stojí 7 990 Kč včetně DPH.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments