Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Moto 360: Známe cenu a termín prodeje

Chytré hodinky Moto 360: Známe cenu a termín prodeje

V momentě, kdy se před několika měsíci objevilo první video odhalující chytré hodinky Moto 360 od Motoroly, došlo k vlně otázek vztahujících se k dostupnosti a ceně. Ta by měla podle nejnovějších informací činit 249 EUR (přibližně 6 900 Kč bez daně). Zahájení prodeje má údajně odstartovat v průběhu letošního července. Co už bohužel zdroje neuvádí, jsou regiony, které se dočkají první vlny distribuce.

Lze však očekávat, že jako první si je budou moci pořídit zájemci ze Spojených států. Dostupnost na území Evropy je prozatím zahalena rouškou tajemství. Další velkou neznámou je hardwarová výbava. Víme pouze to, že zařízení poběží na verzi operačního systému Android Wear, který je speciálně určený pro nasazení v nositelné elektronice. Další podrobnosti se zřejmě dozvíme až na blížící se konferenci Google I/O.

 
Kvalitní materiály a špičkové zpracování se mají stát klíčovými rysy hodinek Moto 360

Hodinky Moto 360 se vyznačují elegantním designem a ušlechtilými materiály (kov a kůže), díky nimž působí na první pohled velice atraktivním dojmem. Otázkou však zůstává, jak se vývojáři poprali s výdrží, která se u chytrých hodinek a náramků ostatních výrobců stěží přehoupne přes tři až čtyři dny aktivního používání.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments