Sledujte nás na YouTube

Chytré hodinky Moto 360 budou podporovat bezdrátové nabíjení

Nový záznam na FCC naznačuje, že by připravované chytré hodinky Moto 360 měly podporovat bezdrátové nabíjení. V seznamu se totiž objevil Motorola SPN5845A Wireless Charger, k jehož testování byly použity právě hodinky Moto 360 a také AC/DC adaptér. Ten byl připojen standardním kabelem o délce 1,2 metru s koncovkou microUSB.

 

V poznámce k této nabíječce rovněž stojí, že využívá protokol WPC (Wireless Power Consortium), což by znamenalo podporu standardu QI. Je tedy možné, že nabíječku vhodnou pro nabíjení hodinek Moto 360 již doma máte. Nabíječka Moto 360 má mít stejně jako samotné hodinky kruhový tvar, o hodinkách, jejich ceně a dostupnosti se možná dozvíme více tento týden na konferenci Google I/O.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *