Chytré hodinky Huawei Watch GT Runner dovedou váš běžecký trénink k dokonalosti

Huawei Watch GT Runner

Novinka Huawei Watch GT Runner bude oficiálně k dostání na českém trhu již od 7. 3. Chytré hodinky pomohou ambiciózním sportovcům dosahovat co nejlepších výsledků díky řadě užitečných funkcí. Spolehnout se můžete například na službu virtuálního trenéra, vysoce přesnou GPS, dlouhou výdrž baterie i komplexní analýzu běžeckého výkonu. Získat je můžete za cenu 6 999 Kč, v období 7. až 20. 3. k nim navíc získáte sluchátka Huawei FreeBuds 4i jako dárek.

Jako ultralehký hrudní pás, co nosíte na zápěstí

Nové Huawei Watch GT Runner jsou určeny milovníkům pohybu a běhu. Mají nový vylepšený modul srdečního tepu Huawei TruSeen 5.0+, který funguje na bázi osmi fotodiod uspořádaných do kruhu a dvou sad světelných zdrojů, které v kombinaci se zakřivenou čočkou snižují ruch vnějšího světla. Výsledkem je naprosto přesné měření srdečního tepu, které se při intervalovém tréninku hravě vyrovná měření z hrudního pásu. Měřeni SpO2 je samozřejmostí. Třešničkou na dortu je celkový design a ultralehká konstrukce. Huawei GT Runner váží pouhých 38,5 g, takže je na zápěstí prakticky neucítíte. Jejich pouzdro je totiž vyrobené z polymerových vláken s keramickou povrchovou úpravou. Korunka je vyrobena z titanové slitiny. Kombinace těchto materiálů je zárukou odolnosti a kvality. Samozřejmostí je pak voděodolnost do 5 ATM.

Huawei Watch GT Runner 2

Přesné měření trasy

Vylepšená anténa GPS Dual-Band Five-System GNSS, která v sobě skrývá 5 satelitních systémů (GPS + Beidou + Glonass + Galileo + QZSS) zaručuje, že měření trasy je přesnější než kdy předtím. Inovativní konstrukce plovoucí antény poskytuje lepší konektivitu a výkon GPS, který je až o 135 % lepší v porovnání s jinými modely. To vše nemá žádný vliv na baterii, která vydrží bez nabíjení až 14 dní.

Chcete mít osobního trenéra pořád „po ruce“?

Začínáte běhat nebo chcete jen zlepšit své výsledky a techniku? S Huawei Watch GT Runner je vám nonstop k dispozici virtuální trenér, který plánuje váš trénink a koučuje vás na základě precizního měření pomocí dvou nově vyvinutých systémů. První najdete pod názvem Huawei Running Ability Index. Tento software funguje na bázi umělé inteligence a pečlivě sleduje vaše výkony a analyzuje je na pravidelné týdenní bázi. Na základě vašich výsledků a vámi zadaných cílů vám sestaví tréninkový plán na míru.

Huawei Watch GT Runner 3
Huawei Watch GT Runner

Profesionální běžecký tréninkový systém Huawei TruSport poskytuje uživatelům hloubkovou analýzu, která jim nabízí celkový pohled, jako je intenzita tréninku, objem tréninku, doba regenerace atd. Využitím těchto dvou systémů může každý běžec dosáhnout svého osobního maxima.

Spolupráce s Adidas Runtastic

Huawei Watch GT Runner nabízí svým uživatelům propojení s různými fitness aplikacemi, ať už je to Fitify, Komoot nebo Health Sync. Huawei si ale ve spolupráci s Adidas pro vás připravil malé překvapení. Každý zákazník, který si zakoupí nové GT Runner, dostane ve vybraných prodejnách zdarma na rok prémiový účet v aplikaci Runtastic v hodnotě 1 590 Kč. K aktivování členství dostane u vybraných prodejců speciální promo kód, který vloží v rámci svého profilu v Runtastic do kolonky „Adidas running“, kterou najde v nastavení profilu. Promo kódy jsou platné nejpozději do 30. 4. a k dispozici do vyčerpání zásob.

 Kompatibilita s Androidem a iOS

Huawei Watch GT Runner můžete spárovat s jakýmkoli telefonem, ať už máte Android nebo iOS. Stačí si stáhnout aplikaci Huawei Health App z Huawei AppGallery a všechny potřebné informace máte rázem na dosah ruky.

Huawei Watch GT Runner budou v prodeji od 7. 3. v barvě Black za 6 999 Kč

Více informací najdete na e-shopu Huawei.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku