Sledujte nás na YouTube

Chytré hodinky Galaxy Gear získaly důležitý update, přináší podporu pro notifikace aplikací

Chytré hodinky Galaxy Gear od Samsungu nemají zrovna málo chyb, avšak ty softwarové se Samsung snaží postupně eliminovat. Poslední aktualizace (build V700XXUAMK7) pro Galaxy Gear přináší plnou podporu pro notifikace jednotlivých aplikací.

V aplikaci Gear Manager (opět po aktualizaci) se vám nově zobrazí nabídka se seznamem aplikací, u kterých lze aktivovat notifikace – ty se vám následně budou zobrazovat přímo na hodinkách.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

  1. david (neregistrovaný)

    Žádná taková aktualizace není k dispozici.

  2. radim (neregistrovaný)

    To tvrzení, že Gear nemají zrovna málo chyb, je tendenční. (že by úlitba iphonu?). Já jsem s nimi spokojen. O žádné chybě nevím.

  3. uni (neregistrovaný)

    Už se těším, až nějaký borec začne hodinky taktovat, když už potřebují i flash FW…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *