Domů » Bleskovky » Chystá Realme vlastní notebook? Značka zjišťuje, jaké parametry zákazníky zajímají

Chystá Realme vlastní notebook? Značka zjišťuje, jaké parametry zákazníky zajímají

Značka Realme, spadající pod čínské Oppo, je známá především díky smartphonům a nositelnému příslušenství, v budoucnu bychom ale její logo mohli vídat i na počítačích. A ne, tentokrát nehovoříme o „mňaubooku“, který Realme představilo o letošním aprílu.

meowbook

Jaké jsou vaše preference?

Realme na svém indickém webu spustilo dotazník, skrze který si ověřuje, jaké požadavky uživatelé notebooků mají. Realme se například ptá:

  • jaké značky notebooků zákazníci jeho telefonů používají
  • kdy si naposledy zakoupili aktuálně používaný notebook
  • zda mají v plánu nákup nového notebooku v příštích třech měsících
  • k jakým účelům notebook používají
  • jaká kritéria a parametry jsou při výběru notebooku nejvíce nebo nejméně rozhodující
  • kolik by měl příští notebook stát

realme

Pochopitelně pouhý dotazník neznamená, že Realme skutečně na trh s notebooky vstoupí, nicméně z nějakého důvodu si preference zákazníků ověřuje. V otázce o ceně je na výběr rozpětí od 30 do 50 tisíc rupií, což je v přepočtu asi 8 800–14 600 korun bez DPH, je tedy možné, že případný notebook Realme bude naceněn přibližně takto. Pokud byste chtěli do dotazníku přispět svými odpověďmi, najdete jej na této stránce; budete však muset svůj průměrný příjem převést do indických rupií.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).