Domů » Bleskovky » Chystá HTC bílou variantu modelu 8X? Posuďte sami

Chystá HTC bílou variantu modelu 8X? Posuďte sami

O víkendu se na officiálním účtu HTC na Twitteru objevila propagační fotografie, na které je mimo jiné vyobrazený bílý telefon tchajwanské značky. To by samo o sobě nebylo nic zajímavého, jenže při bližším prozkoumání to s největší pravděpodobností vypadá, že tím zařízením je příznivcům platformy Windows Phone 8 dobře známy model 8X.

HTC 8X byl zatím na veřejnosti prezentován pouze v černé, červené, žluté a modré barvě. Již dříve se ale objevily zprávy také o šedé variantě (viz obrázek níže), která je však určena pouze pro zaměstnance amerického operátora Verizon. Modelu 8X se ale prý docela daří a bílá varianta by tak byla logickým krokem jak prodeje ještě podpořit. Nabízí se ale také myšlenka, že se jedná jen o nějaký prototyp, obyčejnou maketu nebo třeba úplně jiný, dosud nepředstavený telefon.

Miroslav Havlíček

9 komentářů

 1. Kdy jsou ty křiklouni, že Apple dělá halo kolem „inovace“ (navýšení kapacity na 128GB) (on tedy jen vydal tiskové prohlášení) a za týden to prodával. Upozorňoval jsem na jiné borce, co umí dělat halo jen kolem barviček, které se kdo ví kdy, kde a jestli vůbec budou prodávat a hle…:-)

  • A kde je teď nějaký haló? Já vidím jen nějakou fotku.

  • Jo to já nevím, co je tím myšleno, u iPadu bylo taky halo, proběhla novinka a bylo.

  • Kde máš jaké halo a zprávu o inovaci? Vždyť je to jen jedna fotka…

  • Neřeš pokud nechápeš:-)

  • Franta (neregistrovaný)

   No nic proti Uni, ale tohle moc nevypadá jako halo ze strany výrobce, spíš jako nějáká unikla fotka z firmy…

  • Když se uváděl nový iPad (resp. varianta s 128GB), Apple vydal tiskové prohlášení na své stránky, redaktoři řekli, že bude dostupný nový model. Přesto ale mnozí se pohoršovali, z čeho dokáže Apple udělat „novinku“ apod. žvásty. Já jim psal, že dělat halo se dá i kvůli větší prkotině, např. barvička. Kdo ví jestli vůbec dostupné barvičce. Týden se sešel s týdnem a co nevidíme:-)

   Ale nic víc v tom nehledej, vo nic nende.

 2. Nemůžu z fotky posoudit, mě u všech 237 modelů HTC připadá, že vypadají skoro stejně…. Vím, že nelze vymýšlet pořád novinky, tím narážím na počet modelů

 3. Nechysta,na fotce je HTC J Butterfly

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).