Domů » Bleskovky » Chevron unlock skončil, odemčené telefony se opět uzamknou

Chevron unlock skončil, odemčené telefony se opět uzamknou

Ve čtvrtek 16. srpna byl definitivně ukončen speciální program Chevron, který umožňoval za poplatek 9 dolarů legálně odemknout telefon s operačním systémem Windows Phone pro instalaci až deseti homebrew aplikací. Tento konec byl ohlášen již dříve, ale až ve čtvrtek došlo k úplnému „vypnutí“. To se projeví tak, že při synchronizaci telefonu se Zune Software dojde k opětovnému uzamčení zařízení.

-

Petulinek

8 komentářů

 1. Úžasné hlavně pro ty, co machrovali s nákupen tokenů do foroty!

 2. borix (neregistrovaný)

  Tak to MS zase nasere spoooustu lidí a opět přibude pěkná dávka těch, kteří nebudou chtít mít s WP už nikdy nic dočinění. Ví se něco o tom, co konkrétně je k tomu vedlo?

 3. Max (neregistrovaný)

  Hold na Androidu se krade, tak na WP se musí krást také????

 4. @MAX: Odemčený telefon kradení aplikací.

 5. Když jsem poprvé zjistil, že je možno oficiální cestou za 9USD odemknout telefon, řekl jsem si „Dobrá cesta MS“. Platforma zůstane stále uzavřená, takže ti, co chtějí jen telefon s pár funkcemi navíc budou mít stále telefon. A ti, co budou chtít dělat i něco víc, než jen volat, hrát Angry Birds a koukat na FB, budou mít k dispozici oficiální možnost odemčení.

  Jenže dnes je celosvětový trend zabíjet dobré nápady.

 6. A vrácení peněz z tokenů aspoň v podobě kreditů na aplikace/hry z Marketplace nic? Microsoft dělá poslední dobou vše pro to, aby mě co nejvíce jeho systém znechutil – dobrá cesta.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).