Domů » Bleskovky » Chcete zlatý Galaxy S5 v první vlně? Budete muset k Vodafonu

Chcete zlatý Galaxy S5 v první vlně? Budete muset k Vodafonu

Pokud vám padla do oka zlatá varianta Samsungu Galaxy S5, který se v České republice oficiálně začíná prodávat už zítra 11. dubna, budete si ji muset pořídit u operátora Vodafone, nebo počkat. Vodafone má totiž na zlatou verzi čtyřtýdenní exkluzivitu, poté bude zlatá verze dostupná ve volném prodeji společně s bílou a tmavou. Tyrkysová varianta dorazí na trh nejpozději – aktuálně se počítá s koncem května. Zákazníci telefon u Vodafone zakoupí za standardní cenu 18 477 Kč, na e-shopu mohou s některým z tarifů RED získat slevu až 3 000 Kč.


Všechny barevné varianty Samsungu Galaxy S5 pohromadě (včetně náramku Gear Fit)

Samotný Samsung si na zítřejší zahájení prodeje připravil speciální akci, kdy prvních 120 zákazníků k telefonu zdarma získá sportovní náramek Gear Fit (více informací). T-Mobile pak pro fanoušky přichystal detektivní soutěž (více informací).

Mrkněte se na srovnání: Kde Galaxy S5 koupit nejlevněji?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Petr (neregistrovaný)

    Nechceme, dekujeme! :)

  2. No vida, 120 prvních a posledních udaných náramků :D

  3. Martin (neregistrovaný)

    Jezis to je ale hnusnej telefon. Zlata nezlata.

  4. Moment, mám pocit, že při představení několikrát docela explicitně zdůrazňovali, že se jedná o oranžovou (zlatou má přece Apple a my se neopičíme), jak v souvislosti s telefonem, tak Gearem….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).