Domů » Bleskovky » Chcete se podívat, jak to vypadá v ponorce? Street View nabízejí jedinečnou možnost

Chcete se podívat, jak to vypadá v ponorce? Street View nabízejí jedinečnou možnost

Google se už v minulosti rozhodl, že kromě ulic měst bude snímat zajímavá místa po celém světě (mrakodrapy, nejvyšší hory, přírodní rezervace…). A nyní se v seznamu zajímavých míst objevila jedna hodně netradiční lokace – prohlédnout si lze útroby vyřazené ponorky Britského královského námořnictva HMS Ocelot, která je součástí historického přístavu ve městě Chatham ve Velké Británii (odkaz).

 

Ponorka byla vyrobena v šedesátých letech a vyřazena ze služby je od roku 1991. A její vnitřek je opravdu zajímavý – k vidění jsou dieslové motory, torpédové komory a samozřejmě také kapitánský můstek. A k vidění jsou i další zajímavé „kousky“. Schválně, kdo z vás najde třeba takový plech na pečení?

Michael Krahulec

3 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Dost dobrý :D Zrovna hrajem hru: „Najdi mě na ponorce“ :D Škoda že je tak malá, takže málo míst. Hra spočívá v tom dát 3 indicie podle kterých musí ostatní poznat kde jsem :D

 2. Jarda (neregistrovaný)

  Hmm, ponorka stejné třídy (Oberon) je v německé Sassnitzi u mola – kdysi jsem se na ní byl podívat osobně. Rozhodně je to blíž, jak do UK, a je to lepší, než Streetview :)

  [odkaz]

 3. Lukas (neregistrovaný)

  Heh, den pred zverejnenim na Streetview som v tejto ponorke bol nazivo. Vidiet to na vlastne oci je lepsie, ale na Streetview som mohol podrobne preskumat aj to, co som si nevsimol.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).