Chcete se podívat, jak to vypadá v ponorce? Street View nabízejí jedinečnou možnost

Google se už v minulosti rozhodl, že kromě ulic měst bude snímat zajímavá místa po celém světě (mrakodrapy, nejvyšší hory, přírodní rezervace…). A nyní se v seznamu zajímavých míst objevila jedna hodně netradiční lokace – prohlédnout si lze útroby vyřazené ponorky Britského královského námořnictva HMS Ocelot, která je součástí historického přístavu ve městě Chatham ve Velké Británii (odkaz).

 

Ponorka byla vyrobena v šedesátých letech a vyřazena ze služby je od roku 1991. A její vnitřek je opravdu zajímavý – k vidění jsou dieslové motory, torpédové komory a samozřejmě také kapitánský můstek. A k vidění jsou i další zajímavé „kousky“. Schválně, kdo z vás najde třeba takový plech na pečení?

Michael Krahulec

3 komentáře

 1. Johny (neregistrovaný)

  Dost dobrý :D Zrovna hrajem hru: „Najdi mě na ponorce“ :D Škoda že je tak malá, takže málo míst. Hra spočívá v tom dát 3 indicie podle kterých musí ostatní poznat kde jsem :D

 2. Jarda (neregistrovaný)

  Hmm, ponorka stejné třídy (Oberon) je v německé Sassnitzi u mola – kdysi jsem se na ní byl podívat osobně. Rozhodně je to blíž, jak do UK, a je to lepší, než Streetview :)

  [odkaz]

 3. Lukas (neregistrovaný)

  Heh, den pred zverejnenim na Streetview som v tejto ponorke bol nazivo. Vidiet to na vlastne oci je lepsie, ale na Streetview som mohol podrobne preskumat aj to, co som si nevsimol.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *