Chcete nejvybavenější verzi Galaxy S8? Připravte si hodně peněz a letenku do Asie

Na LG se snesla vlna kritiky, když vyšlo najevo, že nový vlajkový smartphone G6 (první dojmy) seženete na většině trhů s několika ústupky, např. bez bezdrátového nabíjení či 32bitového Quad DAC (více informací). Bohužel stejnou cestou se vydal i Samsung, zatímco ve světě prodává své vlajkové smartphony Galaxy S8 a S8+ se 4 GB RAM a 64GB úložištěm, ve vybraných asijských zemích je seženete s ještě vyšší kapacitou pamětí.

galaxys8_displej

V Číně a domovské Jižní Koreji například bude k mání Galaxy S8+ s 6 GB RAM a 128GB úložištěm, jeho prodejní cena však atakuje 1 030 dolarů, což po přepočtu a přičtení daně asi 31 600 korun. Ti, kdo si telefon předobjednají, dostanou alespoň příslušenství DeX Station v ceně. Samsung už loni prodával v Asii vybavenější Galaxy S7 se 128GB pamětí, do Evropy se však nikdy nedostala.Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S8 odhalen: nejlepší z nejlepších (první dojmy)

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku