Domů » Bleskovky » ČEZ se v Praze pokusí vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny

ČEZ se v Praze pokusí vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny

ČEZ přiváží do Prahy světového rekordmana a profesionálního bublináře Matěje Kodeše, který vystoupí v rámci zahájení regionální roadshow. Ta je organizována při příležitosti spuštení nového operátora Mobil od ČEZ, který vstoupil na trh v polovině letošního řijna. Během svého vystoupení se Matěj Kodeš pokusí vytvořit světový rekord v počtu lidí telefonujících v mýdlové bublině.

Akce bude probíhat v úterý 5. listopadu od 15:00 do 20:00 v prostorách obchodního Centra Chodov. Samotný pokus o vytvoření rekordu proběhne od 18:00 do 19:00 hodin. Po úvodním stanovení rekordu, jeho schválením agenturou Dobrý den a zanesení do České knihy rekordů budou postupně probíhat pokusy o jeho překonání ve dvanácti městech po celé České republice.

V rámci svého vystoupení předvede Matěj Kodeš profesionální show, během které uvidí návštěvníci například kouřové bubliny, bublinové krychle či hvězdy a další bublinové efekty. Jako součást bublinářské show bude pro zájemce připraven workshop, na kterém se mohou naučit celou řadu triků, včetně receptů na namíchání vlastní bublinové směsi. Na závěr proběhne pokus o překonání samotného rekordu, který spočívá v zavření co největšího počtu volajících lidí do mýdlové bubliny. A zde je prostor pro všechny Pražany. Čím víc jich přijde, tím spíš se povede vytvořit světový rekord právě v Praze. Všichni účastníci se navíc mohou nechat vyfotit v bublině od profesionálního fotografa. Jako poděkování za účast na vytvoření rekordu všichni dostanou malý dárek. Pokud tedy nemáte na příští úterý žádný program a chcete se stát součástí rekordu, víte kam zamířit :-).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. . (neregistrovaný)

    Kéž by tam nikdo nepřišel – Čez si za svoje chování nezaslouží ani sebemenší support.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).