Domů » Bleskovky » Český smartphone Verzo Kinzo na Slevomatu za 2 879 Kč

Český smartphone Verzo Kinzo na Slevomatu za 2 879 Kč

Česká společnost Verzo se svým prvním smartphonem Kinzo zřejmě neslaví takový úspěch, jak se očekávalo. Původní cena telefonu byla lehce nad hranicí 10 000 Kč, ale po několika týdnech od uvedení na trh přišlo zlevnění na příjemných 4 800 Kč. Ani tato cena ale poptávku po telefonu nenavýšila a s cenou tak výrobce šel ještě níž. Verzo Kinzo je totiž nyní možné přes Slevomat.cz koupit v akci za překvapivě nízkou cenu 2 879 Kč. Tato akce platí až do 11. října.

 Pokud tedy přemýšlíte o telefonu s Androidem, může pro vás Kinzo být zajímavou vstupenkou do světa chytrých zařízení, zvláště, když je jeho cena na hranici low-endových telefonů, které model od Verza svou výbavou výrazně převyšuje. Jen je škoda, že se nepočítá s oficiální aktualizaci na Android 4.0/4.1.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

19 komentářů

 1. Ta cena je hodně dole. Ale jestli chtěj prodejnost, měli by udělat aktualizaci na Android 4.1.

  • Mark165165 (neregistrovaný)

   512MB interní paměti, kolik aplikací do toho dám? moc ne .. proč tak málo paměti ? ostatní parametry vypadají naopak docela dobře.

 2. „Tato akce platí až do 11. října.“

  Možná, ale už teď je vyprodáno :D

 3. Ani za ty penize to nema moc smysl. 4.3″ se sirkou pres 7 cm? Android 2.2?

  • Android 2.2 není problém, řekl bych že od doby 2.2 se toho až tak moc nezměnilo, tahle verze v zásadě podporuje všechny věci které člověk dnes a denně užívá

  • karliczekk (neregistrovaný)

   Kde si poslední rok byl ?? :D

  • Není problém? Mě stačilo mít půl roku tablet s Froyem a třikrát týdně se vztekat, že mi tam něco nejde nainstalovat.

  • mark156651 (neregistrovaný)

   v Android 4.1 má většina aplikací inovované uživatelské rozhranní, změnilo se toho sakra hodně. Především uživatelský komfort je u 4.1 daleko vyšší.

 4. R1S0 (neregistrovaný)

  A kolko chceli na zaciatku? 12 000kc?

  • Jo, taky když jsem to viděl klepal jsem si na čelo…. Ale i teď to jsou jen zbytečně utracený peníze.

  • mark16516 (neregistrovaný)

   tak máš pravdu že ta údajná původní cena je lehce absurdní až naprosto nekonkurenceschopná … za tu cenu je to neprodejné protože XPERIA U ve stejné cenové hladině je daleko lepší volbou.

 5. Ještě jich je tam cca 100ks z 500.

 6. 5 000 za telefon bez budoucnosti a s průměrným HW? To je vtip? To je jako kdyby začala Škodovka prodávat Fabie za 1 500 000 jen kvůli toho že je to „české“ auto.

  • mark15616 (neregistrovaný)

   Tu cenu přepískli … asi si mysleli že budou mít horentní zisky ještě dávno předtím než se jejich produkty osvědčí a budou mít nějaké jméno … kdyby měli rozum a tuhle cenovku nasadili od začátku, mohli prodávat o 106 a dnes ohlašovat velmi očekávaný nástupnický model.

   bohužel to cenou přestřelili a dnes o nich neví nikdo.

 7. ještě 193 voucherů volných :-)Tak za 2879kč je to dobrá cena si myslím:-)

  • charlie (neregistrovaný)

   Ani zadarmo! Po třech reklamacích mi naštěstí vrátili peníze.

  • mark15616 (neregistrovaný)

   ale jo za tu cenu je to opravdu pěkné .. i když se přenesem přes tu starou verzi operačního systému, jsou techické parametry celkově uspokojující a za 3000 kaček dokonce dost nadprůměrné. Vždyť jediný telefon který je podobně výhodný je SONY XPERIA MINI s menší interní pamětí, menším displjem i rozlišením …

 8. Za tu cenu urcite lepsi ako toto [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).