Domů » Bleskovky » Česká premiéra nejlevnějšího telefonu se Snapdragonem 888. Realme GT 5G se odhalí ve 14:00

Česká premiéra nejlevnějšího telefonu se Snapdragonem 888. Realme GT 5G se odhalí ve 14:00

Léto je v plném proudu, což většinou znamená začátek okurkové sezóny. Realme s tím ale nesouhlasí a dává to poměrně hlasitě najevo – uvedením vlajkového modelu Realme GT 5G na globální i český trh. I přesto, že se telefonům Realme 8 a Realme 8 Pro v našich končinách daří, vlajkovou loď zkrátka potřebuje každá značka.

Realme GT 5G 6
Realme GT 5G

Realme GT 5G bude disponovat čipsetem Qualcomm Snapdragon 888, 120Hz AMOLED displejem, 8/12 GB RAM, 128/256 GB vnitřní paměti, podporu sítí 5G, baterií s kapacitou 4500 mAh a rychlým 65W dobíjením, a dokonce i variantou se zády z veganské kůže.

realme GT Launch | Super rychlá vlajková loď

Online premiéra proběhne ve 14:00 na YouTube. Ve stejný čas se na SMARTmania.cz můžete těšit na podrobnou recenzi od Jirky Hrmy, neboť Realme GT 5G už v redakci několik týdnů testujeme. Odhalíme vám také českou cenu, která bude hodně příznivá.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).