Domů » Bleskovky » CEO Huawei potvrdil Watch 3, na nové chytré hodinky si však ještě počkáme

CEO Huawei potvrdil Watch 3, na nové chytré hodinky si však ještě počkáme

Huawei Watch 2 jsou jedny z nejpopulárnějších chytrých hodinek s Androidem Wear a tak se očekávalo, že by mohl na letošním MWC Huawei představit jejich nástupce. Richard Yu, CEO Huawei, tyto spekulace vyvrátil.

Na nových hodinkách prý firma skutečně pracuje, ale vydání bylo posunuto. Důvod, proč se tak stalo, je velmi pragmatický. Hodinky Watch 2 se prý stále prodávají skvěle, takže společnost nemá důvod s uvedením nové generace spěchat.

Kdy se nových hodinek od čínského Huawei dočkáme tak není jasné, ale pravděpodobně ne dříve než v druhé polovině tohoto roku. Nabízí se například každoroční berlínský veletrh spotřební elektroniky IFA konaný tradičně v září.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).