Domů » Bleskovky » Čekáte na LG G9 ThinQ? Marně. Místo něj prý dorazí prémiový produkt pro masy

Čekáte na LG G9 ThinQ? Marně. Místo něj prý dorazí prémiový produkt pro masy

Společnost LG donedávna představovala dva vlajkové smartphony ročně – na jaře řadu G, na podzim experimentální modely z řady V. Loni však byla tato tradice porušena, smartphony G8 ThinQ a V50 ThinQ byly představeny zároveň a letos se přímého nástupce dostal pouze druhý jmenovaný. Pokud dychtivě očekáváte přímého pokračovatele G8 ThinQ, musíme vás zklamat.

lg v60 thinq
LG V60 ThinQ (zdroj obrázku: LG)

LG chystá návrat čokolád

Podle nejnovějších informací z Jižní Koreje se LG rozhodlo řadu G zcela zrušit a namísto ní připravuje nový prémiový produkt určený pro masy. Korejská firma zřejmě bude chtít přijít se zařízením se zajímavým poměrem cena/výkon a originálním designem; hovoří se dokonce o oživení značky Chocolate, která přinesla několik signifikantních zařízení před nástupcem smartphonů.

LG BL40 New Chocolate
LG BL40 New Chocolate (zdroj obrázku: GSMArena)

Chystaný telefon nové řady má disponovat 5G konektivitou, kterou patrně dodá čipset Qualcomm Snapdragon 765G; to je jedna z položek, která by mohla učinit chystané zařízení dostupnějším. Telefon údajně dorazí někdy v květnu, byť kvůli pandemii COVID-19 může dojít k jeho odložení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments