Domů » Bleskovky » Časopis Chip je nově dostupný pro tablety s Androidem

Časopis Chip je nově dostupný pro tablety s Androidem

Majitelé tabletů s Androidem mají nově možnost nakupovat nejčtenější a nejprodávanější IT magazín Chip v elektronické podobě. Doposud si mohli Chip přečíst na displeji pouze uživatelé applovských iPadů. V dubnu 2011 vyšlo první zkušební číslo časopisu Chip tablet edice na platformě iOS pro uživatele tabletů Apple iPad.  Od září 2011 pak vycházel Chip pro iPad pravidelně, v lednu letošního roku i s nabídkou zvýhodněného předplatného.

  

Na konkurenční platformě Google Android však Chip doposud k dispozici nebyl. Až do poloviny letošního dubna totiž platila uzavřenost Android Marketu (nově Google Play) pro české vývojáře. Google naštěstí aktuálně zahrnul Českou republiku do skupiny zemí, jejichž vývojáři mohou placené aplikace na Google Play umisťovat. Redakce časopisu Chip se snažila na tuto situaci co nejrychleji zareagovat a od 27. dubna je k dispozici na Google Play nová aplikace Chip CZ, ve které je možné nakupovat shodná čísla časopisu Chip jako na applovském App Store. Zatím jsou k dispozici pouze jednotlivá čísla, na platformě Android není zatím možné prodávat předplatné. Jakmile Google umožní i tuto volbu, redakce nabídne výhodné předplatné i čtenářům s Android tablety.

Časopis Chip je k dispozici na Google Play a na App Store. Další informace najdete také na adrese chip-app.cz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Styx (neregistrovaný)

    Docela slusne udelana aplikace. Jen bych ocenil lip udelany nahledy na jednotlivy cisla at vim, co kupuju :)

  2. Mathew (neregistrovaný)

    No hurá, konečně můžu číst svůj oblíbený časopis i na Androidím tabletu… jdu stahovat.

  3. Zakoupil jsem jedno poslední číslo, bohužel po aktualizaci na ICS …., šmitec, aplikace prý není kompatibilní – mám SG Note

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).