Domů » Bleskovky » Bude zítra představena Nokia 9? HMD pravděpodobně ukáže zcela jiný telefon

Bude zítra představena Nokia 9? HMD pravděpodobně ukáže zcela jiný telefon

Poměrně narychlo vypustila společnost HMD Global upoutávku na zítřejší tiskovou konferenci, na jejímž konci má být odhalen údajně ten „nejočekávanější“ telefon. Přestože se začaly rojit spekulace o tom, že se dočkáme zcela nového vlajkového modelu, skutečnost bude asi o něco prostší.

HMD příští týden představí „nejočekávanější telefon“. Dočkáme se Nokie 9?

HMD totiž vypustilo do éteru videoupoutávku, ve které píše: „Vy jste se na to ptali…“ Touto nevinnou větou firma dává najevo, že patrně uvede globální variantu Nokie X6, která byla dosud dostupná pouze v Číně, avšak mimo čínští fanoušci značky v hlasování na Twitteru vyjádřili o tento telefon zájem.

Nokia X6 má být globálně dostupná jako Nokia 6.1 Plus, zítřejší premiéra proběhne v Indii, kde má být telefon dostupný u tamního prodejce Flipkart. Naštěstí zmíněná upoutávka se objevuje i na dalších jazykových mutacích stránek Nokia na sociálních sítích, takže je možné, že dosah tohoto telefonu bude širší. Zda se dostane i do Evropy, se dozvíme buď zítra, nebo až za dva týdny na veletrhu IFA, kterého se HMD zúčastní.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Hm.. vypada to na 6.1 plus,
    snad predstavi N9 jeste letos.

  2. ‚nejocekavanejsi‘? tak to bude iphone se 2 dualsim? to by me nokia hodne potesila.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).