Bude takto vypadat Huawei P30 Pro? Rendery odhalují uspořádání fotoaparátů na zádech

Výrobce krytů Olixar před nedávnem zveřejnil obrázky obalů pro dosud nepředstavený smartphone Huawei P30 Pro, pravděpodobně na základě oficiálních výkresů pro výrobce příslušenství. Vzhled telefonu v nich je ale pravděpodobně pouze výmyslem Olixaru.

Obal na Huawei P30 Pro má mít na zádech dva svislé průřezy, přičemž původně se očekávalo, že do prvního pruhu se vejdou čtyři čočky fotoaparátu, podobně jako u Samsungu Galaxy A9. Podle novějšího renderu ale zřejmě Huawei v levém sloupci zachová konfiguraci z loňského P20 Pro, avšak do pravého sloupce přidá čtvrtou čočku a k ní ještě další prvky; možná se dočkáme například 3D kamery.

Jsme zvědaví, jaké řešení Huawei zvolí. Od premiéry smartphonů řady P30 nás pravděpodobně ještě dělí delší čas, na letošní MWC čínský výrobce přiveze svůj ohebný smartphone s podporou sítí 5G.

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku