Domů » Bleskovky » Bude takhle vypadat Asus Zenfone 7? Podívejte se na první fotografii

Bude takhle vypadat Asus Zenfone 7? Podívejte se na první fotografii

Na jaře minulého roku na sebe strhl Asus pozornost se svým modelem Zenfone 6, který za velmi dobrou cenu nabídl naprostou většinu toho, co čekáte od vlajkového telefonu. Tchajwanský výrobce nezahálí a na letošní rok podle všeho připravuje nástupce. Model Zenfone 7 se totiž právě objevil na internetu, i když pravost snímku nelze logicky potvrdit na sto procent.

zenfone 7
Asus chystá model Zenfone 7. Jeho údajný snímek ukazuje zajímavé podrobnosti.

Tip: Recenze Asus ZenFone 6: Číslo 5 žije

Na zadní straně je jasně viditelný modul fotoaparátu. Ten bude mít tři senzory. Primární, zcela jistě se dočkáme i ultraširokého objektivu a o posledním zatím nemáme žádné informace. Jako nejpravděpodobnější se jeví teleobjektiv. Asus však upustí od mechanického otočného modulu.

Asus ZenFone 6: útok na špičku s výklopným fotoaparátem (recenze CZ)

Na přední straně je totiž v displeji vidět výřez pro duální selfie fotoaparát. To dává naději OLED displeji, který se pro takové výřezy hodí více než IPS. Datum premiéry je zatím nejasný, ale pokud bude chtít Asus dodržet roční odstup, měli bychom se novinky dočkat někdy v polovině května.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments