BubbleDoms pro Android: Logická bojovka od českých vývojářů

Ve vodním světě začala válka – veďte svou armádu proti třem nepřátelským národům. Zastavte jejich armády a obsaďte jejich bubliny. Obsaďte všech 50 území a staňte se tak neomezeným vládcem vodního světa.

 

V této hře máte za úkol obsadit všechny nepřátelské barevné bubliny. Hrajete za národ modrých. Své jednotky vysíláte jednoduše tažením prstu z vaší bubliny na bublinu cílovou(drag&drop). Můžete útočit na nepřítele, nebo přesouvat jednotky mezi vašimi bublinami a tak je posilovat. Také můžete vyslat jednotky z několika bublin najednou. 

  

Čeká na vás 50 různých misí. Po každé úspěšné misi můžete zvýšit jednu ze svých vlastností(útok, obranu, rychlost nebo morálku) a stát se tak ještě silnějším. Hra pochází od českých vývojářů Aimia a na Google Play je k dispozici zdarma. Pokud chcete autory podpořit při dalším vývoji, můžete jim po otestování zanechat komentář s hodnocením.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. Jiří (neregistrovaný)

    Když pominu to, že je to vykrádačka jiné hry, tak je to naprosto zoufalá kravina a provedení je pekelný. Hrůza

  2. Ondra (neregistrovaný)

    Ta hra je až příliš podobná jedné co je pro windows phone…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *