Domů » Bleskovky » Brutální mlátička Mortal Kombat X konečně míří na Android: Češi si zatím počkají

Brutální mlátička Mortal Kombat X konečně míří na Android: Češi si zatím počkají

Legendární sérii Mortal Kombat X jistě nemusíme nikomu představovat. Původní hra vyšla v roce 1992 a postupně se dostala na herní konzole i na PC. Poslední díl s názvem Mortal Kombat X se kromě PC verze dočkal před 2 týdny také verze pro mobilní systém iOS. Hra je dostupná zdarma a vsází na koncept mikroplateb přímo ve hře.

  

Bylo jen otázkou času, kdy se dočkají také majitelé přístrojů poháněných operačním systémem Android. I na této platformě vsází vývojáři na mikroplatby ve hře. Případné české zájemce musíme bohužel zklamat. Tato graficky povedená akční mlátička je bohužel zatím dostupná na vybraných trzích, mezi které zatím nepatří ten český. V obchodě Google Play tedy novinku najdete, ale zatím ji nenainstalujete na žádné zařízení.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

7 komentářů

 1. Jako zatim i v tutorialu a hodne dobra pecka,tapani a swipe.

 2. shepii (neregistrovaný)

  Prevlečená Injustice a Immortals do Mortalového kabátu, systém in-app plateb je přehnaně drahý a hratelnost po pár dnech omrzí.

  • poznamku k obchodnemu modelu mozno pochopit, ale co ta poznamka k hram co su niekolkokrat mladsie ako mk?

 3. Já to měl už začátkem devadesátých let na Amize. A Android až teď? Pche.

  • A Ty si myslíš, že se nenajdou lidé nebo spíš hráči, co to nekoupí? Další ubohý pokus… Už jen z nostalgie+zvědavci rádi zaplatí :-) Spíš to Tvé [pche] bych použil k tomu, že jsou i lidé, co by to rádi měli, ale nemohou kvůli použitému mobilnímu os ;-)

  • jj už tu měl dávno být…stejně tak mi schází cannon fodders, ty alternativy nic moc, já chci klasiku!!!

 4. René (neregistrovaný)

  Asi tím narážíš na WP, mě osobně to nijak nevadí, ale je pravda že někteří gambleři zapláčou. Jinak hledal jsem ve store a Mortal Combat tam je taky za 40kč a bez microtransakcí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).