Domů » Bleskovky » Bomb Hunters od českých vývojářů: projděte bludištěm a zneškodněte všechny bomby

Bomb Hunters od českých vývojářů: projděte bludištěm a zneškodněte všechny bomby

Český tým z Ostravy vytvořil zajímavou hru s názvem Bomb Hunters. Vývojáři si říkají Craneballs a stojí za vznikem akční série her Overkill či Splash Cars. Jejich nový počin se může zdát velice podobný hře Crossy Road, ale nenechte se zmást, jde o mnohem promyšlenější a zajímavější výtvor.

Bomb Hunters - Android gameplay GamePlayTV

Ve hře se ujmete role vojáka, se kterým musíte projít přes bludiště až na samotný konec, přičemž po cestě nesmí vaší pozornosti ujít bomby, které musíte zneškodnit tím, že se na ně postavíte. Obtížnost se samozřejmě postupem času zvyšuje a bomby je stále složitější najít.

Kromě toho vám budou v cestě stát nepřátelé v podobě projíždějících vozidel, sniperů či granátů. Třešničkou na dortu je pak pestré a měnící se prostředí, série achievmentů či žebříčky. Hra samotná je k dispozici zdarma, avšak pro rychlejší postup hrou jsou k dispozici mikrotransakce.

‎Bomb Hunters
Cena: zdarma+
Bomb Hunters
Cena: zdarma

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).