Domů » Bleskovky » Bloomberg: Po novém iPhone přijde tenčí, lehčí iPad a iPad mini s Retina displejem

Bloomberg: Po novém iPhone přijde tenčí, lehčí iPad a iPad mini s Retina displejem

Plány Applu na letošní podzim se vyjasňují. Desátého září má být představena další generace chytrého telefonu iPhone, který má být doplněn o levnější plastovou variantu. Následovat by měla, podle serveru Bloomberg, aktualizace tabletů iPad a iPad mini. Klasický iPad se údajně dočká velké změny designu, poprvé od představení iPadu 2, který se stále prodává. Pátá generace má být lehčí, tenčí a vzhled bude připomínat iPad mini.

 

V přípravě je i nový iPad mini, který by měl nově obsahovat Retina displej. Tyto informace odpovídají dřívějším spekulacím, které se objevily na serveru Wall Street Journal. Dnešní zpráva nespecifikuje termín představení nových iPadů, ale WSJ dříve odhalení zasadil ještě do letošního roku. Oproti WSJ vynechal Bloomberg spekulaci o iPadu s větším displejem, jehož rozměry mají podle WSJ dosahovat 12,9 palce.

David Podzimek

3 komentářů

  1. Lehčí a tenčí? A to je vše?

  2. fore (neregistrovaný)

    A menší baterkou.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).