Domů » Bleskovky » Bloomberg: Novým CEO Microsoftu se stane Satya Nadella

Bloomberg: Novým CEO Microsoftu se stane Satya Nadella

Server Bloomberg.com s odvoláním na důvěryhodné zdroje před několika okamžiky informoval, že se novým šéfem Microsoftu stane sedmačtyřicetiletý Satya Mandela, který ve společnosti pracuje od roku 1992 a nyní zastává pozici výkonného viceprezidenta pro cloudová a podniková řešení. Podle Bloombergu by představenstvo mělo jmenovat také nového předsedu, jehož pozice nyní patří Billu Gatesovi.


Satya Nadella

Satya Nadella pochází z Indie, kde se narodil v roce 1967. Po dokončení vysoké školy se přestěhoval do USA, kde dále pokračoval ve studiích na univerzitě ve Wisconsinu. Následně začal pracovat pro společnost Sun Microsystems a v roce 1992 přesedlal do Microsoftu. Bloomberg můžeme považovat za velmi důvěryhodný zdroj a dá se očekávat, že bychom se brzy měli dočkat oficiálního oznámení přímo od Microsoftu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments