Domů » Bleskovky » BlackBerry zabezpečí smartphony CAT a Land Rover

BlackBerry zabezpečí smartphony CAT a Land Rover

Kanadská společnost BlackBerry už smartphony nějakou dobu nevyrábí, pouze licencuje svoji značku několika výrobcům, jimž navíc poskytuje bezpečnostní řešení pro systém Android. Zabezpečení BlackBerry Secure se ale už brzy dostane i na telefony jiných značek.


BlackBerry uzavřelo partnerství s britskou značkou Bullitt, která vyrábí smartphony značek CAT a Land Rover. Ty jsou známé svojí mechanickou odolností, a proto jsou oblíbené zejména u lidí, u nichž je nezničitelnost hlavním požadavkem. Nyní se tito uživatelé mohou těšit i na zvýšenou odolnost i v oblasti softwaru, koneckonců telefony BlackBerry jsou brány za nejbezpečnější smartphony s Androidem. Zda se bude spolupráce týkat i současných zařízení, nebo až těch budoucích, společnosti neoznámily.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).