Cena:

BlackBerry zabezpečí smartphony CAT a Land Rover

Kanadská společnost BlackBerry už smartphony nějakou dobu nevyrábí, pouze licencuje svoji značku několika výrobcům, jimž navíc poskytuje bezpečnostní řešení pro systém Android. Zabezpečení BlackBerry Secure se ale už brzy dostane i na telefony jiných značek.


BlackBerry uzavřelo partnerství s britskou značkou Bullitt, která vyrábí smartphony značek CAT a Land Rover. Ty jsou známé svojí mechanickou odolností, a proto jsou oblíbené zejména u lidí, u nichž je nezničitelnost hlavním požadavkem. Nyní se tito uživatelé mohou těšit i na zvýšenou odolnost i v oblasti softwaru, koneckonců telefony BlackBerry jsou brány za nejbezpečnější smartphony s Androidem. Zda se bude spolupráce týkat i současných zařízení, nebo až těch budoucích, společnosti neoznámily.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.