BlackBerry Venice na nových renderech: Bude chystaný vysouvák se zahnutým displejem pohánět Android?

Společnost BlackBerry před nedávnem představila stříbrnou edici svého „čtvercového“ modelu Passport, pár dní na to se objevilo video zachycující, jak na tomto modelu běží operační systém Android. O tom, že kanadský producent ostružin koketuje se zeleným robotem, se spekuluje už delší dobu, Android by dokonce mohl pohánět i příští vlajkovou, vyvíjenou pod kódovým označením Venice.

  

Tento model má disponovat vysouvací hardwarovou klávesnicí a po stranách zakřiveným displejem po vzoru Samsungu Galaxy S6 edge. Na internetu se objevil nový render zařízení a také dvojice prezentačních snímků – jeden znázorňuje fungování BlackBerry Hubu na Androidu, druhý možnost využívat pro sdílení obrazovky funkci Chromecast.

   

BlackBerry se před časem nechalo slyšet, že v rámci balíku Experience Suite přinese na konkurenční platformy Andorid, iOS a Windows profesionální řešení s důrazem na produktivitu, komunikaci a zabezpečení.

Introducing the BlackBerry Experience Suite

Součástí tohoto balíku má být jak BlackBerry Hub, tak vlastní kalendář, kontakty, messenger a spousta dalších funkcí. O tom, zda kanadský výrobce využije multiplatformnosti této služby a svěří svoji příští vlajkovou loď do rukou Androidu, můžeme zatím pouze spekulovat.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku