Domů » Bleskovky » BlackBerry Priv dostává první update: Vylepšuje výkon, zabezpečení a fotoaparát

BlackBerry Priv dostává první update: Vylepšuje výkon, zabezpečení a fotoaparát

Společnost BlackBerry uvolnila první systémovou aktualizaci pro svůj nový smartphone Priv (test & videopohled). Update vylepšuje celkovou stabilitu, bezpečnost a a především rychlost systému, která občas nebyla úplně ideální. Další změny se týkají aplikace pro fotografování, která je nyní výrazně rychlejší. Zlepšila se také kvalita fotografií při focení v horších světelných podmínkách a přibyl řežim pro fotografování s poměrem stran 16:9.

 

Je příjemné vidět, že BlackBerry naslouchá recenzentům a uživatelům, jelikož právě tyto problémy byly novému modelu Priv nejčastěji vytýkány. Velikost aktualizačního balíčku je 475 MB. První „ostružina“ se systémem Android se u nás oficiálně měla začít prodávat 7. prosince za doporučenou koncovou cenu 22 440 Kč včetně DPH, nicméně podle informací z internetového obchodu ShopBlackBerry.cz to vypadá, že dodávky posunou až na 15. či 18. prosince.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments