Sledujte nás na YouTube

BlackBerry Oslo na prvních fotografiích: Passport v jiném kabátku

BlackBerry Passport se svým pojetím a rozměry zcela vymyká vyšlapaným standardům anonymních černých placek a bezpochyby se jedna o jedno z nejzajímavějších zařízení loňského roku. Na internet nyní unikají první fotografie podobného zařízení, které je vyvíjeno pod kódovým označením Oslo; nebude se však jednat o žádnou novinku, ale pouze o Passport v novém designu pro země EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) a APAC (Asie a Pacifik).

  

Telefon má oblejší rohy, podobně jako speciální edice Passportu pro amerického operátora AT&T, a stejně jako Passport má být jeho základním stavebním kamenem masivní kovový rám. I specifikace zůstává poplatná původnímu modelu – čtvercový displej o rozlišení 1 440 × 1 440 pixelů, čipset Qualcomm Snapdragon 801 a 3 GB RAM.

   

K představení BlackBerry Oslo má dojít 30. června letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. pepan6680 (neregistrovaný)

    Krásný přístroj… :-)

  2. Marek (neregistrovaný)

    Kdyby to jelo na WP, ihned beru

  3. lerion (neregistrovaný)

    Vypadá to jak roztažené HTC. Vůbec se mi to nelíbí. Oproti nádhernému Passportu to je fakt ošklivé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *