Domů » Bleskovky » BlackBerry Oslo na prvních fotografiích: Passport v jiném kabátku

BlackBerry Oslo na prvních fotografiích: Passport v jiném kabátku

BlackBerry Passport se svým pojetím a rozměry zcela vymyká vyšlapaným standardům anonymních černých placek a bezpochyby se jedna o jedno z nejzajímavějších zařízení loňského roku. Na internet nyní unikají první fotografie podobného zařízení, které je vyvíjeno pod kódovým označením Oslo; nebude se však jednat o žádnou novinku, ale pouze o Passport v novém designu pro země EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) a APAC (Asie a Pacifik).

  

Telefon má oblejší rohy, podobně jako speciální edice Passportu pro amerického operátora AT&T, a stejně jako Passport má být jeho základním stavebním kamenem masivní kovový rám. I specifikace zůstává poplatná původnímu modelu – čtvercový displej o rozlišení 1 440 × 1 440 pixelů, čipset Qualcomm Snapdragon 801 a 3 GB RAM.

   

K představení BlackBerry Oslo má dojít 30. června letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Krásný přístroj… :-)

 2. Marek (neregistrovaný)

  Kdyby to jelo na WP, ihned beru

  • vitek (neregistrovaný)

   ja si myslim ze WP by to prave uplne zkazil. BB10 je skvelej system, sam vlastnim Q10 a muzu jen doporucit :)

 3. lerion (neregistrovaný)

  Vypadá to jak roztažené HTC. Vůbec se mi to nelíbí. Oproti nádhernému Passportu to je fakt ošklivé.

  • Rezza (neregistrovaný)

   Taky jsem rad za stary Passport. Ale cerveny bych chtel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).