Domů » Bleskovky » BlackBerry KEYone přichází v bronzové barvě. Letos dorazí minimálně dvě další ostružiny

BlackBerry KEYone přichází v bronzové barvě. Letos dorazí minimálně dvě další ostružiny

Kruh se uzavřel. Společnost TCL loni na veletrhu CES představila smartphone BlackBerry KEYone, byť tehdy ještě neodhalila jeho jméno. To zveřejnila až na únorovém veletrhu MWC, kde měl tento telefon druhou premiéru. Tu třetí si odbyl na veletrhu IFA, na který přijel ve speciální černé edici. No, a nyní se BlackBerry KEYone po roce vrací opět na místo činu.

Čínská společnost operující s legendární kanadskou značkou letos na veletrhu CES představila novou edici modelu KEYone s kovovými částmi v bronzové barvě. Telefon s označením Bronze Edition dostal nachlup stejnou výbavu jako model Black Edition, který se oproti standardní edici liší větší porcí pamětí (4 GB RAM a 64 GB úložiště) a podporou dual SIM. 4,5″ displej, čipset Qualcomm Snapdragon 625 a fotoaparáty s rozlišením 8 a 12 Mpx zůstávají.

Bronzová edice má být dostupná na vybraných trzích, včetně těch evropských, dostupnost je stanovena na toto čtvrtletí. Firma TCL také ve své zprávě uvedla, že v letošním roce hodlá představit minimálně další dva smartphony s logem ostružiny. Kdy tak učiní a jak budou telefony vypadat, je však zatím velkou neznámou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Jestlipak bude ten dual SIM i pro evropské trhy? To by byla věc, to bych mu odpustil i tu výšku…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).